PAPRASTAS BŪDAS GRĄŽINTI prekes pasinaudojant nauja grąžinimo sistema.

Jei abejojate ar prekė tiks, o gal galvojate kad nepatiks? Pirkite drąsiai! Prekes galite grąžinti per 14 dienų nepateikiant jokio pasiaiškinimo kodėl! Jums reikės tik užpildyti trumpą grąžinimo formą čia: ltvaikas.lt grąžinimo forma ir įdėti siuntą į Jums artimiausią ir patogiausią paštomatą.

Prekę taip pat galima grąžinti atvykus į mūsų parduotuvę "LTvaikas", adresu Verkių g. 29F, Vilnius.

Keitimas

Mūsų naujoje sistemoje (čia) pasirinkus keitimo galimybę, grąžinkite ankstesnę prekę ir nurodykite į kokią prekę norėsite keisti? Naują prekę pasirinkite iš mūsų el. parduotuvės www.ltvaikas.lt

Taip pat pakeisti prekę galima atvykus į mūsų parduotuvę "LTvaikas", adresu Verkių g. 29F, Vilnius.

Svarbu!

Mes rūpinamės Jūsų patogumu ir nenorėdami, kad iškiltų papildomų nepatogumų informuojame ir prašome, kad batukų dėžutės siunčiant atgal būtų supakuotos į išorinį įpakavimą, nebūtų apklijuotos, ar tūrėtų papildomų rašymo žymių ar kitaip sugadintos. Taip pat prekių negalėsime priimti atgal, jei jos buvo panaudotos, ar sugadintos ar kitaip prarado prekinę išvaizdą.

Detalesnę informaciją apie prekių keitimo ir grąžinimo sąlygas skaitykite žemiau:

Prekių keitimas

Jei norite pakeisti prekę, padarykite naują užsakymą ir pastabose parašykite "keitimas". Prekę keisti galite per 14 dienų nuo prekės gavimo.

Keitimui grąžinama prekė turi būti:

 • Nenešiota, be išorinių dėvėjimo ženklų (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę) ir originalioje, nesugadintoje pakuotėje.
 • Supakuota į tinkamą pakuotę, kuri apsaugotų nuo tiesioginio prekės apklijavimo ar sugadinimo jos transportavimo metu.
 • Su visomis gaminiui skirtomis etiketėmis ir nepraradusi prekybinės išvaizdos.

Prekių keitimo būdai:

1. Pakeisti prekę galima atvykus į mūsų parduotuvę "LTvaikas", adresu Verkių g. 29F, Vilnius.

2. Užpildyti grąžinimo formą spustelėjus nuorodą čia.

3. Atlikti keitimą per kurjerį. Tokiu atveju, padarykite naują užsakymą ir pastabose parašykite "keitimas per kurjerį". Naują užsakymą išsiųsime per kurjerių tarnybą. Gavus patvirtinimą, kad prekė išsiųsta, kitą darbo dieną kurjeris turėtų Jums pristatyti naują ir kartu paimti grąžinamą supakuotą prekę. Šis pakeitimo būdas kainuoja 3 Eur, mokant kurjeriui, prekės pristatymo metu.

Esant kainos neatitikimui:

 • Jei keičiama į brangesnę prekę, klientas įsipareigoja padengti kainų skirtumą prekės pristatymo metu grynaisiais arba banko kortele.
 • Jei keičiama į pigesnę prekę, kainų skirtumą grąžinsime pavedimu į sąskaitą per 5 dienas nuo prekės gavimo.
Prekių grąžinimas

Netikusią prekę galima grąžinti per 14 dienų nuo prekės įsigijimo/gavimo dienos.

Grąžinama prekė turi būti:

 • Nenešiota, be išorinių dėvėjimo ženklų (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę) ir originalioje, nesugadintoje pakuotėje.
 • Supakuota į tinkamą pakuotę, kuri apsaugotų nuo tiesioginio prekės apklijavimo ar sugadinimo jos transportavimo metu.
 • Su visomis gaminiui skirtomis etiketėmis ir nepraradusi prekybinės išvaizdos.

Prekių grąžinimo būdai:

1. Grąžinti prekę galima atvykus į mūsų parduotuvę "LTvaikas", adresu Verkių g. 29F, Vilnius.

2. Užpildant trumpą grąžinimo formą čia: ltvaikas.lt grąžinimo forma ir išsiunčiant Jums patogiu paštomatu.

Pinigus už grąžintą prekę grąžinsime pavedimu į sąskaitą per 14 dienas nuo prekės gavimo.

Netinkamos kokybės prekių keitimas/grąžinimas

Įsigyję netinkamos kokybės drabužį, avalynę ar aksesuarą, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 dienų nuo jos įsigijimo/pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.

Dėl netinkamos kokybės prekės keitimo/grąžinimo, prašome Jūsų susisiekti el. paštu info@ltvaikas.lt, siekiant įvertinti prekės trūkumus ir nustatyti ar prekė gali būti keičiama ar grąžinama.

Negrąžinamos prekės

Vadovaujantis 2001m. birželio 29 d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų gražinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl šių taisyklių 14 punkte nurodytų priežasčių netenkinamas įsigijus tokias prekes:

 • kūdikių drabužėlius;
 • vyriškus, berniukų, moteriškus ar mergaičių apatinius marškinius, naktinius marškinius, pižamas ir panašius dirbinius;
 • pėdkelnes, kojines, puskojines ir kitus panašius dirbinius.